Share This Post

Wieści z branży gier

Utawarerumono: ZAN z dokładną datą premiery

Utawarerumono: ZAN z dokładną datą premiery

NIS America ogłosiło dziś, że Utawarerumono: ZAN na PlayStation 4 ukaże się dokładnie 10 sierpnia tego roku.

Jak pisaliśmy o tym przy pierwotnej zapowiedzi (która wyciekła), Utawarerumono: ZAN jest próbą przetłumaczenia historii Utawarerumono: Mask of Deception, pierwszego sequela Utawarerumono: Prelude to the Fallen (po angielsku pojawi się w przyszłym roku) do formy gry akcji w stylu Dynasty Warriors. Standardem serii jest mieszanka visual novel i strategicznego RPG, a ZAN przedstawia fabułę w uproszczonej wersji, więc jest to raczej pozycja dla osób obeznanych z serią, choć może się też spełnić jako niezobowiązujący pierwszy kontakt z Utawarerumono.

Za samą produkcją stoi Tamsoft, czyli spece odpowiedzialni za takie naparzanki, jak np. Senran KaguraHyperdimension Neptunia U czy Onechanbara. W tym tytule pozwolą nam bić hordy przeciwników ponad 12 postaciami, nawet w czteroosobowym trybie sieciowym, a odetchnąć dopiero przy wstawkach anime.

Na europejskim sklepie NISA znajdziecie już pre-ordery Unmasked Edition (£54,99 – ok. 275 zł), do której dołączany jest soundtrack z wybranymi utworami i art book w miękkiej oprawie, oraz Emperor’s Edition (£74,99 – ok. 375 zł) z wachlarzem, drukami ilustracji, oficjalnym soundtrackiem oraz art bookiem w twardej oprawie. Sama gra ukaże się 10 sierpnia 2019 roku na PlayStation 4.