fbpx

Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Wrocławskie BEST IT Festival odbędzie się w ostatni weekend maja

Wrocławskie BEST IT Festival odbędzie się w ostatni weekend maja

Drodzy wrocławscy fani informatyki! Jeżeli pod koniec następnego tygodnia, czyli od 23 do 25 maja, nie macie co robić, to zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w 10 edycji wrocławskiego festiwalu BEST IT!

Festiwal składa się z dwóch części: pierwszą z nich jest “Dzień IT”, gdzie udział możecie wziąć w wykładach i warsztatach przeprowadzanych przez firmy z branży IT, natomiast podczas drugiej części, odbywającej się w nocy z piątku na sobotę w budynku SKS, będziecie mogli oglądać turnieje e-sportowe z takich gier, jak FIFA, Guitar Hero, Wormsy, StarCraft 2, OSU, Hearthstone, Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends! Wstęp na tę część festiwalu jest wolny dla wszystkich.

O ile jesteście z Wrocławia lub jego okolic, zachęcamy do wzięcia udziału! To jedna z tych inicjatyw, których w Polsce potrzebujemy jak najwięcej. Więcej informacji możecie przeczytać na oficjalnej stronie wydarzenia lub na stronie Facebookowej BEST IT Festival.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.