Share This Post

Wieści z branży gier

Alternate Jake Hunter: DAEDALUS już w przyszłym tygodniu na PC

Alternate Jake Hunter: DAEDALUS już w przyszłym tygodniu na PC

Arc System Works zapowiedziało dziś, że detektywistyczny Alternate Jake Hunter: DAEDALUS The Awakening of the Golden Jazz pojawi się na komputerach osobistych poprzez platformę Steam już w przyszłym tygodniu, a dokładnie 5 lipca. Zainteresowani mogą już spróbować tytuł pobierając ze sklepu wersję demonstracyjną. Gra uprzednio ukazała się na Nintendo Switch (teoretycznie również na PlayStation 4, lecz nie ma znajdziemy jej w Polsce).

Jake Hunter jest kultową w Japonii serią gier detektywistycznych w klimatach hardboiled, która sięga swoimi korzeniami aż do Famicoma. W Alternate Jake Hunter wcielimy się w młodego Saburo Jingujiego (czyli tak naprawdę zachodniego Jake Huntera), wyruszającego do Nowego Jorku w celu odkrycia prawdy o morderstwie swojego dziadka, co tworzy idealny punkt startowy dla nowych graczy. Tym razem będziemy rozwiązywać zagadki eksplorując różne etapy życia Saburo w wyjątkowej akwarelowej oprawie graficznej i kamerze obracającej się w 360 stopniach.

Więcej o tym tytule możecie się dowiedzieć z naszej recenzji tekstowej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>