Share This Post

Wieści z branży gier

[AKTUALIZACJA] Astral Chain ma być pierwszą odsłoną trylogii

[AKTUALIZACJA] Astral Chain ma być pierwszą odsłoną trylogii

Aktualizacja (27.06.2019): Takahisa Taura na swoim Twitterze sprostował powyższą informację, która została niepoprawnie przetłumaczona w oryginalnym wywiadzie IGN. Pisze on, że Astral Chain nie jest tworzone jako pierwszy tytuł trylogii, jak to również i my niepoprawnie donosiliśmy o tym poniżej. Dalej wyjaśnia, że tak naprawdę powiedział tylko tyle, iż jedynie zastanawia się w jaki sposób mógłby rozwinąć dalej grę do np. ilości trzech odsłon. Informacja o braku DLC nie została poruszona, więc jest ona jak najbardziej prawdziwa.

Serwis Siliconera opublikował artykuł, w którym przetłumaczono krótki wycinek wywiadu IGN Benelux z reżyserem Astral Chain, Takahisą Taurą.

Wyjaśnia on w nim, że aktualnie nie ma żadnych planów na wypuszczanie jakiegokolwiek DLC po premierze gry. Jednak inaczej ma się sprawa z tym faktem, że Astral Chain tworzone jest jako trylogia, a nadchodzący tytuł jest jej pierwszą odsłoną. Oczywiście, to jedynie aktualny projekt i wizja twórców, a wyłącznie od wyników sprzedaży ma zależeć, czy historia gry faktycznie zostanie dokończona. Fani PlatinumGames nie powinni się więc ociągać z kupowaniem ich najnowszej produkcji!

Astral Chain ma się ukazać wyłącznie na Nintendo Switch 30 sierpnia tego roku. Poniżej możecie zobaczyć 10-minutowy gameplay z gry, który został udostępniony tylko na japońskim kanale Nintendo.