Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Czwarty turniej Tetris 99 już w ten weekend

Czwarty turniej Tetris 99 już w ten weekend

Nintendo poinformowało dziś o kolejnym, już czwartym, turnieju w popularnej grze battle royale na Nintendo Switch, Tetris 99. 4th Maximus Cup, bo tak nazwano wydarzenie, rozpocznie się 21 czerwca (piątek, godz. 9:00) i trwać będzie aż do 24 kwietnia (poniedziałek, godz. 8:59).

Powracają zasady z poprzednich konkursów: każdy z graczy, który będzie grał sieciowo w Tetris 99 w tym okresie i zbierze co najmniej 100 punktów, zakwalifikuje się do szansy wygrania 999 Gold Coins, co przelicza się na €9,99 w Nintendo eShop (ok. 40 zł). Do weekendu jeszcze sporo czasu, więc rozgrzewajcie palce, bo jest o co walczyć!

Rozgrywka sieciowa w Tetris 99 jest dostępna za darmo na konsoli Nintendo Switch tylko dla subskrybentów płatnego abonamentu Nintendo Switch Online. Niedawno udostępniono DLC pozwalające na grę lokalną niewymagającą subskrypcji.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.