Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Data premiery Final Fantasy VII Remake ujawniona

Data premiery Final Fantasy VII Remake ujawniona

Dzisiaj, podczas specjalnego koncertu symfonicznego w Los Angeles poświęconego wyłącznie Final Fantasy VII, Square Enix ujawniło datę premiery wyczekiwanego Final Fantasy VII Remake.

Przypominamy, że choć remake ten przebudowuje i rozszerza kultowego RPG-a na różne sposoby, to ponownie opowie historię świata pod władzą Shinra Electric Power Company, nikczemnej korporacji przerabiającej całą naturę planety w energię, i sprzeciwiającemu się jej ruchowi oporu. Przy okazji ujawnienia daty premiery udostępniono też nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki, który możecie obejrzeć poniżej.

Final Fantasy VII Remake ma się ukazać na całym świecie 3 marca 2020 roku, pierwotnie wyłącznie na PlayStation 4. Nie doprecyzowano czy w tym dniu na półki trafi tylko jeden epizod, czy jednak porzucono epizodyczność i gra pojawi się w całości. Sytuacja powinna się wyjaśnić na konferencji prasowej Square Enix podczas tegorocznego E3, która odbędzie się 11 czerwca, o godz. 3:00 (cały rozkład jazdy E3).

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.