Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Demo Beyond: Dwie Dusze na PC już dostępne

Demo Beyond: Dwie Dusze na PC już dostępne

Parę dni temu odbyła się pecetowa premiera klasyka gier przygodowych od Quantic DreamsHeavy Rain, który rozsławił Davida Cage’a i jego studio jako twórców tzw. filmów interaktywnych. Zaś już dziś na sklep Epic Games trafiła wersja demonstracyjna kolejnego tytułu tych samych producentów, czyli Beyond: Dwie Dusze, które jest też tam dostępne w przedsprzedaży w cenie 69 zł. Demo przedstawia te same rozdziały, które były pierwotnie prezentowane na PlayStation 3 – The Experiment oraz Hunted – z tą różnicą, że wersja komputerowa umożliwia grę w rozdzielczości 4K przy odświeżaniu 60 klatek na sekundę i ze wsparciem monitorów panoramicznych 21:9.

Beyond: Dwie Dusze jest psychologicznym thrillerem akcji z hollywoodzką obsadą Ellen Page i Willema Dafoe. Śledzimy w nim Jodie – kobietę posiadającą paranormalne moce, których nie rozumie – w życiowej podróży dookoła globu z celem odnalezienia samej siebie i znalezienia prawdziwej odpowiedzi na niby proste pytanie brzmiące: “Kim jestem?”.

Premiera na PC poprzez sklep Epic Games ma mieć miejsce 22 lipca. Gra poprzednio była dostępna wyłącznie na konsoli PlayStation 3, a następnie także na PlayStation 4.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.