Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Devil May Cry na Nintendo Switch jeszcze w tym miesiącu

Devil May Cry na Nintendo Switch jeszcze w tym miesiącu

Katalog premier na Nintendo eShop* ujawnił, że oryginalny Devil May Cry zawita na Nintendo Switch jeszcze w tym miesiącu, a dokładnie 25 czerwca. Wcielić się w pół człowieka, pół demona będziemy mogli dopiero za opłatą 84 zł i po upewnieniu się, że mamy 9 GB wolnej pamięci na konsoli – bo, wypadałoby napomnieć, tytuł ukaże się na Switchu wyłącznie w formie elektronicznej. Po więcej informacji możecie zasięgnąć oficjalnej strony produkcji.

Ta wystylizowana gra akcji, poza PlayStation 2, była dotychczas dostępna wyłącznie w kolekcji Devil May Cry HD Collection (zawierającą również Devil May Cry 2 oraz Devil May Cry 3: Special Edition) na PlayStation 3, Xbox 360, a następnie PlayStation 4Xbox One oraz PC poprzez platformę Steam. Capcom na ten moment nie wyjawił planów wydania reszty kolekcji na Nintendo Switch.

* Strona gry na Nintendo eShop niestety nie wskoczyła jeszcze na przeglądarkową wersję sklepu, ale mogą ją znajdować posiadacze konsoli.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.