Share This Post

Wieści z branży gier

Dziś premiera: Judgment

Dziś premiera: Judgment

Po zwinnej podmianie modelu postaci z wyglądem użyczonym przez aktora, który niedługo po japońskiej premierze gry został zaaresztowany pod oskarżeniami posiadania i używania kokainy, oraz przedpremierową dostępnością dla osób z preorderami, Judgment dziś już oficjalnie i dla wszystkich zawitał na zachodnie wybrzeża konsoli PlayStation 4.

Jest to tytuł tworzony przez Ryu Ga Gotoku Studios, odpowiedzialne za popularną w ostatnich czasach serię Yakuza, której zresztą jest spin-offem. W Judgment jednak zwiedzimy Kamurocho nie od szarej strony mafii, a z perspektywy bardziej prawego detektywa Yagamiego, niegdyś prawnika – co nie oznacza oczywiście, że stroni on od ulicznych bójek. W Tokio z otwartym światem i mnogimi mini-gierkami, naszym głównym zadaniem będzie rozwiązać, niemożliwą ponoć, sprawę seryjnego mordercy, który wciąż jest na wolności.

Judgment jest już dostępne na PlayStation 4 w cenie 249 zł z dwoma tłumaczeniami: oryginalne, japońskie podkłady głosowe z adekwatnie przełożonymi napisami oraz angielski dubbing z tekstem bezpośrednio odzwierciedlającym wymawiane zdania.