Share This Post

Wieści z branży gier

Dziś premiera: My Friend Pedro

Dziś premiera: My Friend Pedro

My Friend Pedro – gra akcji w kinowym stylu z kontrolowaną rozwałką, wydawana przez Devolver Digital – już dziś pojawiło się na PC i Nintendo Switch.

Tytuł ten wciela nas w skórę zamaskowanego faceta, który niczym baletnica zabija wszystkich na jego drodze z rozkazu… banana. Gra rzekomo opowiada o przyjaźni i wyobraźni, ale nieugiętym faktem jest to, że głównie polega na rozstrzeliwaniu wrogów i ściganiu się motocyklami, dobrowolnie przy tym spowalniając czas tak, żeby dokładnie wycelować i nadać rozgrywce więcej filmowej otoczki. Odnajdą się tu więc miłośnicy i dynamicznych scen akcji, i tych w spowolnionym tempie. Idealne momenty możemy udostępniać na mediach społecznościowych za pomocą wbudowanego automatycznego generatora gifów.

My Friend Pedro znajdziecie na sklepach Nintendo eShop oraz Steam i GOG w jeszcze promocyjnych cenach 68 i 61,19 zł. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy, animowany zwiastun przygotowany z okazji premiery gry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>