Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Dziś premiera: Super Mario Maker 2

Dziś premiera: Super Mario Maker 2

Super Mario Maker 2 to platformówka 2D, edytor poziomów oraz kontynuacja Super Mario Maker, który powstał w 2015 roku na Wii U. Produkcja rozszerza swojego poprzednika, dzięki nowym funkcjom takim jak: styl poziomów opartym na Super Mario 3D World. Styl zawiera pewne aspekty rozgrywki z platformówki 3D m.in. Super Bell zmieniający wąsatego hydraulika w Mario Kotka. Ponadto otrzymujemy nowe tematy poziomów, takie jak: pustynia, śnieg, niebo i las. Nowe opcje terenu oraz tryb nocny, który zmienia wiele elementów kursu.

Oprócz Mario, postacie takie jak Luigi, Toad i Toadette są również grywalne w trybie dla pojedynczego gracza, jak i w grze wieloosobowej, która pozwala graczowi konkurować lub współpracować z trzema innymi graczami online. W produkcji dostępny jest również tryb fabularny dla jednego gracza w trybie offline, który zawiera ponad 100 fabrycznie zainstalowanych kursów opracowanych przez deweloperów z Nintendo.

Super Mario Maker 2 jest dostępny od dziś na Nintendo eShop.

No elo. Kolekcjonuje gierki, wcinam burgerki i czasami jakiegoś kebaba.

1 komentarz

  1. Dziś dzień pod tytułem: Odświeżam status przełyki co 10 min. 🙂

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.