Share This Post

Wieści z branży gier

Dziś premiera: The Sinking City

Dziś premiera: The Sinking City

Lovecraftowski horror detektywistyczny The Sinking City od Frogwares, twórców licznych gier z kultowym Sherlockiem Holmesem, już dziś zalewa konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery osobiste na sklepie Epic Games. Jak było to zapowiedziane w trakcie Nintendo Direct E3 2019, tytuł ma się ukazać jesienią także na Nintendo Switch.

Akcja The Sinking City odgrywa się w fikcyjnym miasteczku Oakmont stanu Massachusetts, przeobrażonego podług motywu znanego z Lovecrafta: nadnaturalnych powodzi, które pozostawiają po sobie jedynie zgniliznę i na budynkach, i w umysłach mieszkańców. My wcielimy się w Charlesa W. Reeda, prywatnego detektywa, który będzie odkrywał prawdę stojącą za nieokiełznanymi siłami przejmującymi Oakmont, jego obywateli i nas samych. Rozgrywkę mogliście zobaczyć już wcześniej na specjalnym zwiastunie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>