Share This Post

Wieści z branży gier

E3 2019: Devolver Digital – relacja

E3 2019: Devolver Digital – relacja

Od kilku lat ewenementem corocznych konferencji prasowych E3 jest słynny wydawca gier indie, Devolver Digital, który w trakcie swoich pokazów nie tylko parodiuje i przedstawia karykatury trendów obecnych w branży, a robi wyróżniające się show, podnosząc wszystko co się tylko da do ekstremum, nie szczędząc przy tym na groteskowym gore przywołującego na myśl najdziwniejsze owoce kina niezależnego. W tym roku nie mogło być inaczej i Devolver Digital, kontynuując poboczne wątki fabularne z poprzednich lat, przyszykował dla nas Devolver Direct, podczas którego zaprezentowano garść nowości.


Pierwszą grą okazało się być szalenie kolorowe Fall Guys, które sieciowo zbiera setkę graczy i zrzuca ich wszystkich na jeden tor przeszkód w formie biegających żelków. Premiera tego tytułu będzie miała miejsce w 2020 roku na PlayStation 4 oraz PC.


Innowacyjnym produktem z pewnością jest Devolver Bootleg, czyli launcher z oficjalną kolekcją ekskluzywnie nielegalnych kopii i podróbek gier Devolver Digital prosto od Devolver Digital, dostępny już teraz tylko poprzez platformę Steam w cenie 17,81 zł (aktualnie zniżonej o 1% z oryginalnej kwoty 17,99 zł).


Następnie przedstawiono Carrion, dwuwymiarowy horror, w którym to my wcielimy się w nieznaną kreaturę prześladującą, zastraszającą i konsumującą tych, którzy ją uwięzili. Gra ukaże się na PC poprzez platformę Steam oraz na konsolach w 2020 roku.


Enter the Gungeon: House of the Gundead jest grą automatową korzystającą z pistoletów świetlnych. Tworzona jest we współpracy z Griffin Aerotech oraz Dodge Roll Games. Sami, lub z przyjacielem, będziemy mogli przeczesywać kolejne piętra lochów rojących się od Gundead. Automat można kupować w przedsprzedaży w cenie $4999 (ok. 20000 zł) na dedykowanej mu stronie. Ma również trafić do prawdziwych salonów z automatami.


The Messenger, dostępny na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz PC, otrzyma darmowy dodatek Picnic Panicktóry przeniesie młodego ninja do wakacyjnych tropik, gdzie zastanie nowe mechaniki, bossów, a także stare i znajome twarze.


To wszystko co Devolver Digital zaprezentował podczas swojej… konferencji? pokazówki? Brakuje słów, by poprawnie opisać formę show, jakie Devolver Digital robi podczas E3. Mogę jedynie was zachęcić do obejrzenia i doświadczenia tego wszystkiego w całości na filmiku zamieszczonym poniżej. Następnie nie zapomnijcie o naszej rozpisce zaplanowanych konferencji prasowych podczas E3 2019, do której możecie się odwoływać, gdy zapomnicie terminów danego livestreamu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>