Share This Post

Wieści z branży gier

E3 2019: EA – relacja

Nareszcie nadszedł ten dzień, w którym rozpoczyna się tegoroczne E3! Zaczynamy tym razem od Electronic Arts, które zamiast prawdziwej konferencji z krwi i kości ma dla nas parę pokazówek prezentujących nadchodzące gry lub dodatkową zawartość do istniejących już produkcji.

Star Wars Jedi: Fallen Order

EA rozpoczyna na poważnie, pokazując nam postępy ich prac nad Star Wars Jedi: Fallen Order, czyli produkcji na którą pewnie czeka większość fanów Gwiezdnych Wojen! Powyższe nagranie pokazuje nam między innymi walkę oraz eksplorację. Data premiery nie została zmieniona od poprzedniej pokazówki i dalej wskazuje na 15 listopada 2019.

Apex Legends

Jeżeli jeszcze pamiętacie o najnowszej grze Respawnu, Apex Legends, to prawdopodobnie spodoba wam się następująca wiadomość: drugi sezon w Apexie rozpocznie się 2 lipca! Z tej okazji możemy oczekiwać wielu nowych skórek dla naszego wyposażenia oraz bohaterów, trybu rankingowego oraz oczywiście nowej legendy, którą możecie zobaczyć na powyższym animowanej pokazówce. Natalie “Wattson” Paquette będzie specjalizować się we wspieraniu drużyny, na przykład tworząc elektryczne płoty. Więcej o tej postaci dowiemy się niedługo!

Battlefield V

Po najnowszej odsłonie Battlefielda możemy się spodziewać nowego rozszerzenia, Chapter 4, dzięki któremu spędzimy kolejne godziny wirtualnej rozgrywki między innymi na nowych mapach! Jeżeli dalej lubicie strzelać do swoich znajomych, to wyczekujcie lipca, kiedy to właśnie owy dodatek będzie mieć swoją premierę.

FIFA 20

Po ostatnich informacjach o nowej odsłonie piłkarskiej gry EA, FIFA 20, dostaliśmy dzisiaj parę słów o zmianach i nowościach, jak na przykład o nowym trybie gry, Volta Football. Data premiery, jak potwierdzono już wcześniej, to 27 września.

Madden NFL 20

Nowy Madden oznacza wiele nowej zawartości, ponieważ prezentacja była wręcz przepełniona opowiadaniami o zmianach w mechanikach, dodatkowych umiejętnościach dla naszych zawodników oraz między innymi o nowych zagraniach. Wygląda na to, że kolejna odsłona futbolu amerykańskiego będzie prawdziwą gratką dla fanów produkcji o tym sporcie, w którą będziecie mogli się zacząć zagrywać już 2 sierpnia tego roku!

The Sims 4

Niespodzianką dnia jest to, że ostatnie Simsowe przecieki, pochodzące prosto ze sklepu Origin, zostały potwierdzone! Nowy dodatek do The Sims 4 to rzeczywiście Island Living! Dzięki temu rozszerzeniu, będziemy mogli zabrać nasze Simy na wyprawę pełną wrażeń prosto na tropikalne wyspy! Możecie oczywiście oczekiwać nowych strojów i umeblowań, ale nowością w serii ma być możliwość swobodnego poruszania się w wodzie przez nasze postacie. Wykąpać się razem z delfinem oraz zamienić w syrenę będziecie mogli już 16 lipca.

Czasem grywam w jakieś gierki i lubię też coś o nich napisać. Czy coś. Keep Calm and Git Gud.

2 komentarze

  1. Jakaś taka nijaka ta relacja była… Ale może to tylko moje zdanie ????

    • Jaka konferencja taka relacja ????
      Dla mnie ok.

Comments are now closed for this post.