Share This Post

Wieści z branży gier

Gabbuchi niedługo ukaże się także na PS4 oraz Steam

Gabbuchi niedługo ukaże się także na PS4 oraz Steam

Jesteście głodni albo macie ochotę na ciasteczko w kształcie serduszka? Ale czy zjedlibyście też klocki, które przeszkadzają wam na drodze do słodyczy? Ja przynajmniej, osobiście, nie, ale wygłodzonemu stworkowi z Gabbuchi, które niedługo ukaże się na PlayStation 4 oraz platformie Steam obok dotychczasowego wydania na Nintendo Switch, nie robi to różnicy.

W grze wcielimy się właśnie w tytułowego Gabbuchiego, pożerającego niemal wszystko, co stoi pomiędzy nim a jego ukochanym ciasteczkiem serduszko. Poprzez 180 plansz będziemy na bieżąco zmieniać wygląd naszego prostego bohatera, by szamał korespondujące do niego kolorem klocki. Ilość zjedzonych bloczków pomnoży nasz wynik, ale gdy za bardzo napełnimy jego brzuch, to głodomorek może utracić sposób na dotarcie do swojego ulubionego wypieku! Pomóżmy mu więc zachować rozsądek i stawić czoła wyczekującym na niego wyzwaniom i łamigłówkom.

Gabbuchi ukaże się na PlayStation 4 oraz komputery osobiste poprzez platformę Steam 18 lipca tego roku w cenie bliskiej 32 zł. Gra dotychczas była dostępna wyłącznie na Nintendo Switch.