Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Harry Potter: Wizards Unite zaczaruje nasz świat już 21 czerwca

Harry Potter: Wizards Unite zaczaruje nasz świat już 21 czerwca

Niantic Labs, specjaliści odpowiedzialni za Ingress oraz Pokémon GO, ogłosili dziś, iż Harry Potter: Wizards Unite trafi na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS już 21 czerwca. Co prawda stwierdzono, że data ta dotyczy jedynie Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, i choć na Apple App Store tytułu faktycznie jeszcze nie ma w Polsce, to na Google Play dostępna jest już wstępna rejestracja.

Harry Potter: Wizards Unite jest mobilną grą rozszerzonej rzeczywistości obsadzoną w magicznym świecie popularnych książek i filmów Harry Potter, która czerpie mechaniki polegające na lokalizacji GPS z poprzedniego Pokémon GO. Będziemy w niej mogli poszukiwać złotych zniczy, wytwarzać mikstury, odkrywać ukrytych miejsc i walczyć z wrogimi czarnoksiężnikami. W trakcie dzisiejszej konferencji prasowej wspomniano również o potencjalnym wydarzeniu na styl Pokémon GO Fest, które miałoby się odbyć tego lata.

Źródło: Eurogamer

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.