Share This Post

Wieści z branży gier

Heavy Rain już dostępne na PC

Heavy Rain już dostępne na PC

Popularna gra przygodowa, często nazywana filmem interaktywnym od Quantic Dreams, Heavy Rain, dziś trafiła na komputery osobiste poprzez sklep Epic Games, gdzie można ją kupować w cenie 69 zł. Produkcja ta zdążyła zdobyć uznanie pośród krytyków i graczy już wtedy, kiedy była dostępna wyłącznie na konsoli PlayStation 3, a następnie PlayStation 4. Teraz, na PC, tytuł jest grywalny nawet w rozdzielczości 4K przy odświeżaniu 60 klatek na sekundę.

Heavy Rain jest thrillerem stworzonym przez Davida Cage’a, w którym gracze przeżywają narrację z perspektywy czterech postaci, wszystkich będących na tropie jednego zabójcy Origami i zaciekle rozwiązujących zagadki popełnionego przez niego morderstwa Shauna Marsa oraz zapobieganiu kolejnego zabójstwa.

1 Comment

  1. Gdy wychodziło 9 lat temu, byłem zachwycony i wykrzykiwałem, jakieś absurdalne hasła typu „jedna z najlepszych gier dekady!!!1111”. Teraz, gdy minęły lata dopiero dojrzałem, jak głupia scenariuszowo jest ta gra i jak bardzo steruje naszymi emocjami (serio, śmierć tego dzieciaka z początku teraz jest dla mnie groteskowo-śmieszna niż dramatyczna). Gry Quantic Dream nie mają startu do produkcji TellTale i Life is Strange.

Comments are now closed for this post.