Share This Post

Wieści z branży gier

Hunt: Showdown wyjdzie z Early Access już w sierpniu

Hunt: Showdown wyjdzie z Early Access już w sierpniu

Crytek ogłosił, iż oficjalna premiera ich najnowszego sieciowego FPS, Hunt: Showdown, odbędzie się 20 sierpnia na Xbox One oraz komputerach osobistych, a na PlayStation 4 jeszcze tej jesieni. Planowane są również wydania pudełkowe, które zostaną wyprodukowane we współpracy z Koch Media. Gra jest już dostępna na Steam w Early Access oraz na Xbox One w Xbox Game Preview.

Hunt: Showdown łączy pierwszoosobowe strzelanki z grami gatunku survival w formie sieciowych meczy, w trakcie których dziesiątka graczy – w parach lub osobno – rywalizuje na jednej mapie o zdobycie głowy potwora. Ten, który dokona tego jako pierwszy, sam prędko stanie się celem reszty łowców nagród, którzy nie pozwolą mu łatwo ujść z życiem i zyskiem w dłoni. Media oraz krytycy nazywali tę rozgrywkę unikatową mieszanką elementów PvP i PvE.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>