Share This Post

Wieści z branży gier

Mobilna gra Fist of the North Star ukaże się po angielsku

Mobilna gra Fist of the North Star ukaże się po angielsku

Kojarzycie tego mema, gdzie napakowany facet mówi niskim, spokojnym tonem „Omae wa mou shindeiru”, a jeszcze większy i mięsisty złoczyńca odpowiada zza niego „Nani?” w odpowiednio zdesperowanym i japońskim akcencie, by potem jego wnętrzności rozprysnęły w rozrywających ciało wybuchach? To właśnie na podstawie tego anime na nasze zachodnie smartfony trafi Fist of the North Star: Legends ReVIVE.

W tej uproszczonej rozgrywce przypominającej japońskie RPG-i, choć polegającej bardziej na refleksie, będziemy mogli tworzyć drużynę składającą się z naszych ulubionych postaci serii spośród takich ilości, jakich nigdy nie zaznały gry Fist of the North Star. Wizualnie natomiast postawiono na wysokiej jakości modele 3D – pojawiające się w samej rozgrywce, jak i w animowanych scenkach – nad którymi czuwa oryginalny ilustrator, Tetsuo Hara.

Fist of the North Star: Legends ReVIVE trafi na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS w niesprecyzowanym terminie. Jednak dostępność wstępnej rejestracji na stronie gry oraz sklepie Google Play sugeruje, że produkcja powinna ukazać się już niedługo.