Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

My Friend Pedro jeszcze w tym miesiącu

My Friend Pedro jeszcze w tym miesiącu

Wolicie bardziej dynamiczne sceny akcji, czy te we spowolnionym tempie? Niezależnie od waszej odpowiedzi (a szczególnie jeżeli brzmiała ona “oba”), to dobrze, że w ogóle lubicie sceny akcji, bo My Friend Pedro od Devolver Digital pozwoli wam wykonywać stylowe ruchy w chaotycznej, choć kontrolowanej rozwałce.

Wcielicie się bowiem w zamaskowanego faceta, który niczym baletnica zabija wszystkich na jego drodze z rozkazu… banana. I choć gra ma rzekomo opowiadać o przyjaźni i wyobraźni, to waszym głównym zadaniem będzie rozstrzeliwanie wrogów i ściganie się motocyklami, dobrowolnie przy tym spowalniając czas tak, żeby dokładnie wycelować i nadać rozgrywce więcej filmowej otoczki. Zaś idealne akcje macie być w stanie udostępniać na mediach społecznościowych wbudowanym automatycznym generatorem gifów. Zobaczcie jak to wygląda w akcji na zwiastunie poniżej!

My Friend Pedro będzie miało swoją premierę już 20 czerwca na Nintendo Switch oraz PC poprzez platformę Steam.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.