Share This Post

Wieści z branży gier

My Friend Pedro jeszcze w tym miesiącu

My Friend Pedro jeszcze w tym miesiącu

Wolicie bardziej dynamiczne sceny akcji, czy te we spowolnionym tempie? Niezależnie od waszej odpowiedzi (a szczególnie jeżeli brzmiała ona „oba”), to dobrze, że w ogóle lubicie sceny akcji, bo My Friend Pedro od Devolver Digital pozwoli wam wykonywać stylowe ruchy w chaotycznej, choć kontrolowanej rozwałce.

Wcielicie się bowiem w zamaskowanego faceta, który niczym baletnica zabija wszystkich na jego drodze z rozkazu… banana. I choć gra ma rzekomo opowiadać o przyjaźni i wyobraźni, to waszym głównym zadaniem będzie rozstrzeliwanie wrogów i ściganie się motocyklami, dobrowolnie przy tym spowalniając czas tak, żeby dokładnie wycelować i nadać rozgrywce więcej filmowej otoczki. Zaś idealne akcje macie być w stanie udostępniać na mediach społecznościowych wbudowanym automatycznym generatorem gifów. Zobaczcie jak to wygląda w akcji na zwiastunie poniżej!

My Friend Pedro będzie miało swoją premierę już 20 czerwca na Nintendo Switch oraz PC poprzez platformę Steam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>