Share This Post

Wieści z branży gier

Pełna historia Deliver Us The Moon jeszcze w tym roku

Pełna historia Deliver Us The Moon jeszcze w tym roku

Wired Productions ogłosiło dziś, że Deliver Us The Moon od holenderskiego studia KeokeN Interactive ukaże się w pełnej wersji na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz jako darmowa aktualizacja dla posiadaczy Steamowego Deliver Us The Moon: Fortuna jeszcze do końca 2019 roku.

Deliver Us The Moon rozgrywa się w apokaliptycznej bliskiej przyszłości, kiedy to wyczerpały się surowce naturalne Ziemi, a ludzkość zamierza podbić kosmos. Nacje świata powołują wspólną organizację, której zadaniem jest rozwiązanie kryzysu energetycznego, Światową Agencję Kosmiczną. Plan jest prosty: kolonizacja Księżyca i eksploatacja go z izotopu Hel-3. Jednak nagle połączenie z księżycem zostaje zerwane, a Ziemia na lata zapada w ciemność.

Dopiero po długim czasie rządy zbierają się jeszcze raz, by odzyskać dopływ energii, a z nim nadzieję dla ludzkiej rasy. To właśnie my wcielimy się w samotnego astronautę przemierzającego cichy wszechświat bez grawitacji, spustoszone stacje kosmiczne i jałowe pustynie, czy nieprzyjazną powierzchnię Księżyca w narracyjnym doznaniu, jakiego rzekomo nie dostarczy żaden inny tytuł.