Share This Post

Wieści z branży gier

Premiera Shenmue III opóźniona

Premiera Shenmue III opóźniona

Na Kickstarterze Shenmue III opublikowano dziś krótką wiadomość, w której Yu Suzuki oraz Deep Silver informują, że premiera długo wyczekiwanej kontynuacji kultowej serii została opóźniona.

Datę premiery przeniesiono z 27 sierpnia na 19 listopada 2019 roku. Jak piszą twórcy, choć gra jest niemal gotowa, to wciąż potrzebny jest czas na dopracowanie i dopieszczenie tytułu. Uważają też, że przedłużenie prac pomoże zapewnić tej odsłonie prawdziwą atmosferę Shenmue, której tak cierpliwie oczekują fani.

Shenmue III ma się pojawić na konsoli PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Ostatnim razem wspominaliśmy o tej produkcji przy okazji zapowiedzi powrotu wózków widłowych. Jeżeli jednak nie mieliście szansy zagrać w jakąkolwiek grę z serii, to serdecznie zachęcamy do sięgnięcia po kolekcję Shenmue I & II, dostępną na PlayStation 4, Xbox One oraz PC poprzez platformę Steam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>