Share This Post

Wieści z branży gier

Raging Loop lokalizowane we współpracy z PQube

Raging Loop lokalizowane we współpracy z PQube

PQube ogłosiło dziś, iż we współpracy z Kemco oraz tłumaczami z Lemnisci, wyda po angielsku Raging Loop, visual novel w klimatach psychologicznego horroru, uznaną przez weteranów gatunku.

Akcja Raging Loop rozgrywa się w ustronnej wiosce Yasumizu, kiedy to otacza ją gęsta mgła niepozwalająca nikomu opuścić wsi. Okazuje się, że na Ziemię zeszli starożytni bogowie i zamierzają przeprowadzić obławę na mieszkańcach Yasumizu. Żeby przeżyć, rozpoczynają oni grę w swojską wersję mafii, a każdy z nich otrzymuje swoją rolę do spełnienia pośród tej przedziwnej nocy.

Nasz protagonista, który pojawił się tam przypadkiem, musi poznać sekrety wioski, by ujść z niej z życiem. Na szczęście, bądź też nieszczęście, bohater nie potrafi umrzeć i za każdym razem powraca na początek wydarzeń ze wspomnieniami przeżytego już horroru – właśnie to może mu pomóc zakończyć ten krwawy obrządek. Fanów gatunku visual novel i obeznanych w jego światku może zachęcić do tego tytułu to, że Raging Loop przy japońskiej premierze było głośno chwalone przez takich twórców, jak Nasu, Gen Urobuchi, Kazutaka Kodaka czy Ryuukishi07.

Raging Loop ma być dostępne już niedługo na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>