Share This Post

Wieści z branży gier

Sega zapowiedziała SolSeraph, duchowego następcę ActRaiser

Sega zapowiedziała SolSeraph, duchowego następcę ActRaiser

Sega ujawniła dziś nową grę studia Ace Team (twórców Rock of AgesZeno Clash), SolSeraph – hybrydę dwuwymiarowej platformówki akcji i strategii z elementami gry w boga, jednocześnie będącą duchowym następcą klasycznego ActRaiser.

W grze wcielimy się we wszechmocnego Heliosa, Rycerza Jutrzenki, syna boga i człowieka, który otrzymuje zadanie chronienia i odbudowywania ludzkiej cywilizacji bliskiej eksterminacji po katuszach młodszych bóstw. Będziemy więc musieli pomagać każdemu plemieniu budować i rozwijać swoje wioski na nowo, by mogły się stać samodzielne. Do tego czasu jednak to my zajmiemy się np. wszystkimi różnorodnymi potworami zasiedlającymi pobliskie jaskinie. W ścieżce dźwiękowej tytułu znajdzie się jeden utwór Yuzo Koshiro, kompozytora ActRaisera, a nad narracją czuwa Jonas Kyratzes, scenarzysta The Talos Principle czy The Sea Will Claim Everything.

SolSeraph ma się ukazać już 10 lipca na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, a także na pecetach poprzez platformę Steam. Grę możecie zobaczyć w akcji na poniższym zwiastunie lub dowiedzieć się o niej więcej z oficjalnej strony.