Share This Post

Wieści z branży gier

SENRAN KAGURA Peach Ball ukaże się 9 lipca

SENRAN KAGURA Peach Ball ukaże się 9 lipca

Czy obecni tutaj „koneserzy japońskiej sztuki” pamiętają jeszcze o zacnym dziele gatunku pinball, SENRAN KAGURA Peach Ball, o którym niegdyś wspominał Wielkimati? Zresztą, nawet jeśli nie, to i tak przekazujemy wam informację, że Marvelous ogłosił dziś, iż wspomniany wcześniej tytuł trafi na Nintendo Switch dokładnie 9 lipca.

W tym spin-offie popularnej serii pełnej wielkich biustów, Haruka przypadkiem przemieniła swoje koleżanki – Asukę, Yumi, Murasaki, Ryonę oraz Yumi – w… zwierzęta. Zadaniem naszej szalonej naukowczyni będzie przywrócić młode ninja do swojej naturalnej, ludzkiej formy przy pomocy tytułowej Peach Ball, kuli, która wielkością przypomina tę z flipperów.

Angielska wersja SENRAN KAGURA Peach Ball, która na Nintendo Switch ukaże się 9 lipca w cenie 160 zł, dostarczy całą zawartość oryginalną i dodatkową japońskiej wersji – nawet poszerzając opcje personalizacji w Przebieralni. A to nie jedyna odskocznia, którą znajdziemy w grze prócz fabularnego i swobodnego pinballa: powrócą również znane fanom serii tryby Intimacy oraz Diorama.

Obligatoryjnie informujemy, że poniższego zwiastuna może nie wypadałoby oglądać w np. pracy.

1 Comment

  1. Potężny plot

Comments are now closed for this post.