Share This Post

Wieści z branży gier

Silver Chains zastraszy nasze PC tego sierpnia

Silver Chains zastraszy nasze PC tego sierpnia

Jak ogłosiło to Headup Games oraz Cracked Heads Games, horror rozgrywany z perspektywy pierwszej osoby, Silver Chains, zastraszy nasze komputery osobiste już w sierpniu.

Po nieprzyjemnym zderzeniu się swojego samochodu z drzewem w środku burzliwej nocy, Peter budzi się gdzieś w staroangielskim i opuszczonym pałacyku. Nie jest w stanie sobie przypomnieć jak tam trafił, ani dlaczego, ale szybko zauważa, że ten dom nie jest jednak taki pusty, jak się to pierw wydaje. Szukając wyjścia z tej szczegółowo fotorealistycznej posiadłości, będzie odkrywać mroczne sekrety wszystkiego, co miało w niej miejsce. Pośród ciemnych korytarzy, momentalnie rozświetlanych światłem błyskawicy, zastaną go łamigłówki, sugerujące mu, że już tu kiedyś był, i nieznane niebezpieczeństwa, od których uratować go może tylko ucieczka.

Silver Chains ukaże się na PC poprzez platformy Steam oraz GOG dokładnie 6 sierpnia. Gra ma trafić również na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch jeszcze pod koniec tego roku.