Share This Post

Wieści z branży gier

Sniper Elite przenosi się do wirtualnej rzeczywistości

Sniper Elite przenosi się do wirtualnej rzeczywistości

Rebellion, studio odpowiedzialne za snajperskie strzelanki Sniper Elite, ujawniło dzisiaj pierwszy wojaż serii w wirtualną rzeczywistość ze Sniper Elite VR, tworzonego we współpracy z Just Add Water. Gra ma być pełnoprawną odsłoną rozgrywającą się przed wydarzeniami ze Sniper Elite 4, w której wcielimy się w żołnierza włoskiego ruchu oporu, odpowiedzialnego za wyzbywanie się nazistów z Sycylii.

Obecne będą tutaj oczywiście wszystkie mechaniki znane z poprzednich produkcji, jak np. swobodne przemieszczanie się po mapach z możliwością stosowania własnych taktyk i strategii, czy ikoniczna już kamera X-Ray. Na poniższym filmiku możecie zobaczyć rozgrywkę przy użyciu PlayStation VR oraz kontrolerów Move i Aim.

Sniper Elite VR ukaże się na PlayStation VR, Oculus Rift, SteamVR oraz Viveport. Nie podano daty premiery, lecz gra jest już grywalna na E3 2019.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>