Share This Post

Wieści z branży gier

Taktyczny FPS sci-fi Boundary na PS4 jeszcze w tym roku

Taktyczny FPS sci-fi Boundary na PS4 jeszcze w tym roku

Chińskie studio niezależne, Surgical Scalpels, ogłosiło dziś, że ich sieciowy FPS rozgrywający się w przestrzeni kosmicznej z zerową grawitacją, Boundary, jeszcze w tym roku ma się ukazać na konsoli PlayStation 4. W grze będziemy rozstrzeliwać się nawzajem jako ciężko uzbrojeni astronauci, krążący pośród gwiazd.

Wynalezienie kosmo-wind skutkowało nie tylko szybkim, wygodnym i tanim sposobem dostawania się do orbitujących instalacji kosmicznych, bo również narodziło nowy rodzaj łotrów, żerujących na grabiących wszechświat rządach, najemnikach, piratach i innych jednostkach wyjętych spoza prawa. W odpowiedzi na działania kryminalistów, stworzono galaktyczne służby porządkowe, w którego to członków wcielimy się właśnie my, jako gracze.

Mechaniki gry mają mocno polegać na personalizacji naszych postaci. Będziemy mogli dobierać własne skafandry, bronie, amunicje i klasy w zależności od tego, przeciw czemu zamierzamy skupić naszą efektywność i mobilność. Rozgrywka sieciowa zaś opierać ma się lekko na gatunku MOBA i przeciwstawiać będzie dwie drużyny pięcioosobowe w tradycyjnych trybach Deathmatch oraz Free For All, a także oryginalnych Facility Capture i Orbital Purge.

Boundary na razie trafi wyłącznie na PlayStation 4 do końca 2019 roku. Rozpatrywane są także wersje na konsolę Xbox One oraz komputery osobiste poprzez platformę Steam.