Share This Post

Wieści z branży gier

Total War: Three Kingdoms otrzyma krwisty dodatek

Total War: Three Kingdoms otrzyma krwisty dodatek

Najnowsza odsłona kultowej serii Total War od Creative Assembly, Total War: Three Kingdoms, która pozwala nam przybliżyć się do słynnej epoki Trzech Królestw w osobie strategów na polach bitw, otrzyma nowy dodatek ukazujący brutalność wojny w litrach rozlewającej się krwi, Reign of Blood.

Jak wymieniane jest to na jego stronie sklepowej, Reign of Blood dodaje m.in.: obrazy wydarzeń kampanii z drastycznymi szczegółami, nowe animacje śmierci i efekty krwi w animacjach walk pomiędzy postaciami, ćwiartowanie ludzi i wierzchowców, zwęglone zwłoki, a także możliwość zmiany natężenia krwi. Po zainstalowaniu, wszystkie efekty będzie można dowolnie włączać i wyłączać w ustawieniach grafiki.

Zestaw efektów Reign of Blood będzie dostępny poprzez platformę Steam 27 czerwca w cenie bliskiej 12 zł. Podstawowe Total War: Three Kingdoms również znajdziecie na sklepie Steam o kwocie 254,99 zł na komputery z systemami Windows, Mac oraz Linux.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>