fbpx

Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Zapowiedziano Darksiders Genesis

Zapowiedziano Darksiders Genesis

Firmy THQ Nordic oraz Airship Syndicate zapowiedziały dziś Darksiders Genesis, spin-off cyklu hack and slashów Darksiders.

W Darksiders Genesis, po raz pierwszy w serii, kamera będzie śledzić akcję z rzutu ptaka, a rozgrywkę stworzono w klimatach Diablo, co oznacza, że będziemy przemierzać liczne lochy, zabijać potwory i zbierać skarby. Fani jednak nie muszą się niczego obawiać, bo Genesis w swoim clou zostaje tym samym przygodowym hack and slashem z eksploracją, rozwiązywaniem zagadek i epickimi walkami z bossami. Wcielimy się w Strife’a, nowego Jeźdźca Apokalipsy, który zostaje wezwany, by uratować ludzkość ze zbliżającej się zagłady świata szykowanej przez Lucyfera.

Premiera Darksiders Genesis będzie miała miejsce jeszcze w tym roku na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC oraz Google Stadia. Więcej o grze dowiemy się dopiero podczas tegorocznego E3, które trwać będzie od 11 do 14 czerwca.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.