Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Zapowiedziano Disgaea 4 Complete+ na PS4 i Switcha

Zapowiedziano Disgaea 4 Complete+ na PS4 i Switcha

Z okazji E3 2019, NIS America zapowiedziało Disgaea 4 Complete+, jeszcze bardziej kompletną i usprawnioną wersję czwartej odsłony serii humorystycznych i strategicznych RPG, Disgaea.

Disgaea 4 zrzuca nas na sam dół Piekła, do Hadesu, gdzie przetrzymywane są najgorsze istoty, których reinkarnacja jest wzbroniona. Na czele tych wszystkich poniżonych demonów zamierza stanąć Valvatorez, knujący plany o przeprowadzeniu oddolnej rewolucji. Jednak do obalenia skorumpowanego reżimu będzie potrzebował zebrać sojuszników, zbudować groźną armię i… douczyć się czegokolwiek o polityce.

Nie ujawniono na ten moment więcej informacji o nowych poprawkach wprowadzonych w Disgaea 4 Complete+, ale wiemy, że dostępna będzie cała dodatkowa zawartość (w tym wszystkie DLC i inne scenariusze czy postacie). Gra ma się ukazać jesienią 2019 roku na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.