Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Amazon pracuje nad darmowym MMO na podstawie Władcy Pierścieni

Amazon pracuje nad darmowym MMO na podstawie Władcy Pierścieni

Amazon Game Studios ogłosiło, że trwają prace nad darmową grą MMO na podstawie Władcy Pierścieni, tworzoną we współpracy z Leyou Technologies Holdings Limited (Warframe) oraz Middle-earth Enterprises.

Na ten moment nie ujawniono wielu szczegółów na temat samej gry (jak np. tytułu czy daty premiery), ale wiemy, że ma trafić na konsole oraz PC i być “nowym, immersyjnym doświadczeniem, pozwalającym na epicką eksplorację rozległego świata Tolkiena”. Nad nowym MMO pracuje bezpośrednio i Amazon Game Studios, i Leyou Technologies. Pozwala to na wyciągnięcie najlepszych cech obu firm: dostępności do rozmaitych technologii i utalentowanych twórców oraz doświadczenie w projektowaniu darmowych gier i usług.

Wspomniano również, że produkcja ta jest niezwiązana z nadchodzącym serialem Władca Pierścieni od Amazona. Przypominamy też o tym, że trwają prace nad inną grą w uniwersum – Lord of the Rings: Gollum od Daedalic Entertainment.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.