fbpx

Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Call of Duty: Modern Warfare z nowym trybem Gunfight

Call of Duty: Modern Warfare z nowym trybem Gunfight

Activision udostępniło dzisiaj pierwsze informacje na temat nowego trybu gry wieloosobowej, który znajdziemy w nadchodzącym Call of Duty: Modern Warfare. Jest nim szybki, stawiający przeciw sobie dwie dwuosobowe drużyny, Gunfight.

Tryb ten będzie polegać na 40-sekundowych rundach, których w meczu ma być tylko sześć. W przypadku, gdy w obu zespołach ostanie się co najmniej jeden gracz, a minie wspomniany czas, na planszy pojawią się flagi. Obie drużyny otrzymają wówczas 10 sekund na ich przejęcie. Wygra ten duet, który albo zdobędzie flagę, albo pokona przeciwną dwójkę. Jeśli żaden z tych warunków nie zostanie spełniony, zwycięstwo przysługiwać ma parze z większą ilością życia (remis, gdy jest równy). Te zacięte pojedynki będą się rozgrywać na zamkniętych i specjalnie przygotowanych mapach, które mają być najmniejszymi spośród wszystkich dostępnych w rozgrywce sieciowej.

Przy tej okazji ogłoszono również, że 1 sierpnia, o godz. 19:00, na oficjalnym kanale Twitch serii Call of Duty, odbędzie się premiera rozgrywki wieloosobowej z nadchodzącego Call of Duty: Modern Warfare. Sama gra ma się ukazać 25 października tego roku na PlayStation 4Xbox One, a na PC ekskluzywnie poprzez Battle.net. Więcej o tej produkcji pisaliśmy przy okazji jej pierwotnej zapowiedzi.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.