Share This Post

Wieści z branży gier

Capcom udostępnił swoją mobilną grę karcianą – Teppen

Capcom udostępnił swoją mobilną grę karcianą – Teppen

Capcom niespodziewanie udostępnił dziś za darmo (z zakupami w aplikacji) na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS swoją mobilną grę karcianą – Teppen. Znajdziemy w niej masę popularnych bohaterów z takich marek Capcomu, jak np. Street FighterMonster HunterMega Man XDarkstalkersDevil May Cry czy Resident Evil. Jeszcze więcej postaci z innych serii ma zostać dodanych z czasem.

Gra oferuje dynamiczne potyczki, zaprojektowanie specjalnie z myślą o grze gdziekolwiek byśmy nie byli i o jakiejkolwiek porze byśmy nie grali. Dostępne są m.in. tryby: rozgrywki solowej, w której możemy prześledzić historię znanych bohaterów z nowymi, pięknymi ilustracjami, pojedynków rankingowych ze stopniami aktualizowanymi co miesiąc, a także Grand Prix, który wrzuci nas do serii ograniczonych czasem walk eliminacyjnych.

Na poniższym zwiastunie możecie zobaczyć Teppen w akcji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>