Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Demo Catherine: Full Body już dostępne na PS4

Demo Catherine: Full Body już dostępne na PS4

Europejski oddział Segi udostępnił dziś na PlayStation 4 wersję demonstracyjną Catherine: Full Body. Zainteresowani mogą już pobierać i ogrywać dwa pierwsze dni odświeżonego Catherine w języku angielskim.

Full Body poprawia grafikę i usprawnia mechaniki oryginału, dorzucając m.in. nowe tryby, które np. zmieniają znane już łamigłówki albo pozwalają na pominięcie zagadek, gdy uznamy je za zbyt trudne. Znajdziemy tu również dodatkową postać, Rin, co wiąże się z powiększeniem ilości rozwidleń fabularnych i wstawek anime.

Jak wspominali o tym już nieraz twórcy, Catherine: Full Body opowiada historię, która miała być przedstawiona od samego początku. Jednak wówczas uważano, że będzie to dopiero możliwe pośród dzisiejszych klimatów społecznych. Gra ukaże się 3 września tego roku wyłącznie na PlayStation 4.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.