Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Dziś premiera: Beyond: Dwie Dusze na PC

Dziś premiera: Beyond: Dwie Dusze na PC

Dzisiaj, niemal miesiąc po pecetowej premierze Heavy Rain, gracze komputerowi mogą już przeżywać kolejną historię napisaną przez Davida Cage’a w Beyond: Dwie Dusze. Gra jest teraz dostępna także na sklepie Epic Games w cenie 69 zł. Tytuł poprzednio ukazał się na konsoli PlayStation 3 oraz PlayStation 4.

Nowa, komputerowa wersja umożliwia grę w rozdzielczości 4K przy odświeżaniu 60 klatek na sekundę. Zaimplementowano także wsparcie monitorów panoramicznych 21:9, a zawartość uzupełniono o dodatek Advanced Experiments.

Beyond: Dwie Dusze jest psychologicznym thrillerem akcji z hollywoodzką obsadą Ellen Page i Willema Dafoe. Śledzimy w nim Jodie – kobietę posiadającą paranormalne moce, których sama nie rozumie – i jej podróż dookoła globu, w trakcie której zamierza odnaleźć samą siebie i odpowiedź na niby proste pytanie: “Kim jestem?”.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.