Share This Post

Wieści z branży gier

Dziś premiera: Blazing Chrome

Dziś premiera: Blazing Chrome

The Arcade Crew wydało dzisiaj najnowszą grę akcji studia Joymasher, Blazing Chrome. Możecie ją już kupować na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC poprzez sklepy Steam i GOG w cenach od 60,99 zł do 77,49 zł. Produkcja jest również dostępna za darmo w abonamencie Xbox Game Pass dla konsoli Xbox One oraz komputerów osobistych.

Blazing Chrome jest dumnym przedstawicielem klasycznego gatunku run’n’gun (zalicza się do niego np. Contra), w którego dynamicznej rozgrywce będziemy rozstrzeliwać setki robotów i masę mechanicznych bossów w postapokaliptycznym świecie rodem z dawnych tworów sci-fi. Choć obiecywane jest nam autentyczne doświadczenie, przypominające te ze starych automatów o ekranach wyświetlających barwne, 16-bitowe piksele, to dostaniemy przyzwolenie na wygodną grę z przyjacielem na kanapie w lokalnym trybie kooperacyjnym.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>