Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Dziś premiera: Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Dziś premiera: Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Poszukiwanie Kamieni Nieskończoności uważamy za rozpoczęte! Fani Marvela mogą już tworzyć swoje wymarzone drużyny superbohaterów w Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order, które dziś ukazało się na Nintendo Switch w cenie 249,80 zł.

W tym RPG akcji, stworzonym przez Team Ninja od Koei Tecmo (Dead or AliveNinja GaidenNioh), superbohaterowie i złoczyńcy Marvela łączą siły w poszukiwaniu sześciu Kamieni Nieskończoności. To wy wybierzecie, kto zmierzy się z Thanosem i jego podwładnymi, a przy okazji zapobiegnie zniszczeniu galaktyki.

30 sierpnia, w ramach darmowej aktualizacji, do dotychczasowej puli postaci zostaną dodani Colossus oraz Cyclops z X-Men. Z kolei 30 września zostanie udostępnione pierwsze DLC, Marvel Knights: Curse of the Vampire, które dostarczy Blade’a, Moon Knighta, Morbiusa i Punishera jako grywalne postacie.

1 komentarz

  1. 1:39 lol przeciez switch ma grubsze ramki i nie jest taki zgrabny jak na video…
    Bedzie recenzja Arhon? 🙂

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.