Share This Post

Wieści z branży gier

Grand Prix wjeżdża do CTR Nitro-Fueled!

Grand Prix wjeżdża do CTR Nitro-Fueled!

Crash Team Racing Nitro-Fueled jest już po premierze, ale nie ma mowy o zwalnianiu tempa. Zremasterowany Crash od studia Beenox ma fanów na całym świecie, którzy rozgrzewają już swoje silniki. A już od najbliższej środy rusza Grand Prix!

Już 3 lipca, wszyscy posiadacze gry Crash Team Racing Nitro-Fueled otrzymają pierwszy sezon Grand Prix, Nitro Tour, za darmo do pobrania na swoje konsole. Największą nowością nadchodzącego wydarzenia jest z pewnością nowa trasa – Twilight Tour.  Ponadto gracze będą mogli rywalizować w nowych wyzwaniach, podbijać swoje wskaźniki Nitro (Doświadczenie) punktami, by zdobywać nagrody, jak np. skórki dla postaci, gokarty, nowy bohater – Tawna.

Produkcje możecie znaleźć na Playstation 4, Nintendo Switch oraz Xbox One.

 

No elo. Kolekcjonuje gierki, wcinam burgerki i czasami jakiegoś kebaba.

2 komentarze

  1. Ja to bym wolał żeby załatali grę w końcu bo jest prawie że niegrywalna

    Reply
  2. Nie zgodzę się, za pierwszym razem owszem jechało się ciężko pomimo dobrego skilla z oryginału, ale do przyjemnej jazdy i uzyskiwania dobrych wyników zajęło mi to kilka godzin grania, wystarczyło się przyzwyczaić do leciutko innej fizyki pojazdów i to jak reagują na punkty kolizyjne.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>