Share This Post

Wieści z branży gier

Layton’s Mystery Journey w końcu ukaże się po angielsku na Switchu

Layton’s Mystery Journey w końcu ukaże się po angielsku na Switchu

Europejskie Nintendo ogłosiło dziś na swoim Twitterze, że Layton’s Mystery Journey: Katrielle and the Millionaire’s Conspiracy ukaże się w swojej wersji Deluxe po angielsku na Nintendo Switch dokładnie 8 listopada tego roku. Gra dotychczas była dostępna na Nintendo 3DS oraz urządzenia mobilne z systemami Android i iOS.

Layton’s Mystery Journey jest ostatnią główną odsłoną popularnych łamigłówek z profesorem Laytonem. Jednak to właśnie w niej okazuje się, że profesor zaginął, a my musimy się wcielić w jego córkę, Katrielle, i pomóc jej w znalezieniu ojca. Oczywiście dziedziczy ona wyjątkowy talent do odkrywania prawdy na przekór znikomych dowodów, co w towarzystwie takich nowych postaci, jak jej asystent Ernest Greeves czy gadający pies Sherl, zapewni masę zagadek do rozwiązywania w obecności tytułowych milionerów.

Layton’s Mystery Journey: Katrielle and the Millionaire’s Conspiracy – Deluxe Edition po raz pierwszy pozwoli zagrać w Laytona na wielkim ekranie i wykorzystywać ruchowe sterowanie. Ponadto znajdziemy ponad 40 nowych zagadek, interfejs przystosowany do jednego ekranu oraz grafikę w wysokiej jakościwszystkie poprzednie DLC, a także ponad 50 kostiumów do odblokowania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>