Share This Post

Wieści z branży gier

MechWarrior 5 zostaje ekskluzywem Epic Games Store

MechWarrior 5 zostaje ekskluzywem Epic Games Store

Deweloperzy Piranha Games ujawnili dzisiaj dwie znaczące informacje dla wszystkich oczekujących na MechWarrior 5: Mercenaries. Produkcja została opóźniona do 10 grudnia oraz gra zostaje ekskluzywem Epic Games Store.

Osoby, które zakupiły grę w przedsprzedaży mogą liczyć na pełny zwrot pieniędzy do 1 września. Ponadto twórcy zapowiedzieli betę produkcji, która jest zaplanowana na listopad.

MechWarrior 5: Mercenaries trafi na PC już 10 grudnia. 

 

No elo. Kolekcjonuje gierki, wcinam burgerki i czasami jakiegoś kebaba.

1 Comment

  1. Co najlepsze i najciekawsze, że MechWarrior oraz Battletech są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącymi do Microsoft Corporation i są używane w ramach licencji przez Piranha Games. A tutaj informacje, że będzie dostępna przez rok na Epic Games Store.

    Szkoda, że Microsoft nie zgarnął tej gry do siebie, nawet w ramach wydawnictwa. Szczególnie patrząc na ich ponowne próby wbicia się bardziej ze swoimi produktami na rynek pecetowy i pokazując lepsze do tego podejście (Xbox Game Pass na PC, nowe gry (wybrane?) od Xbox Game Studios (m.in. Gears 5, trylogia Age of Empires: Definitive Edition), otwarcie dedykowanego studia poświęconego Age of Empires, powrót do Microsoft Flight Simulator).

Comments are now closed for this post.