Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Minecraft Earth na gameplayu z nowymi mechanikami

Minecraft Earth na gameplayu z nowymi mechanikami

Microsoft udostępnił dziś nowy materiał wideo, który przedstawia jeszcze więcej rozgrywki z Minecraft Earth. Jak zobaczycie to poniżej, prócz znanych już możliwości konstruowania budowli i stawiania ich pośród krajobrazów naszego podwórka, w grze znajdą się także mechaniki przypominające te z Pokemon GO.

Spacerując po okolicach, na wyświetlaczu naszego smartfona mają się pojawiać różne przedmioty i stworzenia, które zostały nazwane Tappables. Stukanie w ekran pozwoli nam odkrywać ich “prawdziwe oblicze”, np. klikając w moba poznamy jakąś jego wariację, a w skrzyni znajdziemy surowce. To właśnie w ten sposób będziemy zbierać materiały potrzebne nam do budowy. Zaś z każdym nowo zdobytym Tappable mamy otrzymywać punkty doświadczenia.

Minecraft Earth będzie dostępny dla wybranych użytkowników urządzeń mobilnych z systemami Android i iOS jeszcze tego lata. Do wersji beta możecie się zapisywać poprzez oficjalną stronę gry.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.