Share This Post

Wieści z branży gier

Limitowana edycja Neo Geo Mini z Samurai Shodown także w Europie

Limitowana edycja Neo Geo Mini z Samurai Shodown także w Europie

W celebracji 25-lecia kultowej bijatyki Samurai Shodown, SNK przygotowało limitowaną edycję swojego Neo Geo Mini. Ukaże się ona w trzech wersjach kolorystycznych z półprzezroczystym plastikiem nazwanymi postaciami z serii: Haohmaru (biała), Nakoruru (czerwona) oraz Ukyo Tachibana (niebieska).

Na całym świecie ma być dostępnych tylko 20 tys. egzemplarzy każdego koloru, a w specjalnych pudełkach, prócz samego miniaturowego automatu, znajdziemy 2 oficjalne kontrolery SNK, kable potrzebne do zasilania i wyświetlania na telewizorze, kolekcjonerską kartęnaklejki z wybraną postacią oraz poduszkę antypoślizgową. Do tej limitowanej edycji przygotowano również specjalny katalog gier, w którego skład wchodzą wszystkie tytuły Samurai Shodown aż do V Special. Całą listę możecie przejrzeć i porównać do innych wydań pod tym linkiem.

Neo Geo Mini Samurai Shodown Edition ma być dostępne w Europie od 20 sierpnia, a z czasem zamówienia przedpremierowe powinny się pojawić na stronie dystrybutora. Poniżej możecie obejrzeć naszą recenzję oryginalnej miniaturki.