Share This Post

Wieści z branży gier

Nintendo ujawniło model Switcha z dłuższym działaniem baterii

Nintendo ujawniło model Switcha z dłuższym działaniem baterii

Japońskie Nintendo ujawniło dziś nowy, usprawniony model SwitchaNie jest to jednak wyczekiwana wersja Pro, a dobrze nam znany oryginalny Switch z wydłużonym czasem pracy na baterii. To jedyna zmiana zachodząca pomiędzy modelem HAC-001 a nowym HAC-001-01.

Jak możemy to wyczytać z odpowiedniej strony, nowy model pozwoli na mniej więcej od 4,5 do 9 godzin pracy na baterii (ok. 5,5 godzin gry w The Legend of Zelda: Breath of the Wild). Dla porównania oryginalny Switch potrafi działać bez podpiętego zasilacza tylko od około 2,5 do 6 godzin (niemal 3 godziny gry w Breath of the Wild). Zaś bateria niedawno ogłoszonego Switcha Lite przeżyje jedynie od ok. 3 do 7 godzin (blisko 4 godziny gry w najnowszą Zeldę).

Na ten moment zachodnie oddziały Nintendo nie udostępniły jeszcze żadnych oficjalnych informacji (choć porównanie znajduje się już na angielskiej stronie). W Japonii jednak ten model ma się ukazać już tego sierpnia w cenie 29980 jenów (ok. 1050 zł) bez wliczonego podatku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>