Share This Post

Wieści z branży gier

Northgard z darmowym rozszerzeniem i wersją na konsole

Northgard z darmowym rozszerzeniem i wersją na konsole

Francuskie studio Shiro Games podzieliło się dzisiaj wieściami na temat swojej strategii o wikingach, Northgard. Powinny one powinny zadowolić i graczy obeznanych z grą, i tych dopiero zainteresowanych.

Po pierwsze, posiadacze pierwotnej wersji ze Steama otrzymają kolejne duże, bezpłatne rozszerzenie. Nowy tryb, nazwany Conquest, dostarczy rozmaitych kampanii wygenerowanych proceduralnie oraz dedykowanych misji i celów. Ma to zagwarantować zróżnicowany przebieg każdej rozgrywki. Conquest dostępny będzie w październiku tego roku.

Twórcy zapowiedzieli również, że Northgard nadciąga na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. W tym wydaniu znajdzie się cała zawartość z podstawowej wersji komputerowej, w tym aktualizacje Ragnarok i Relics. Na potrzebę nowych platform przeprojektowano sterowanie i interfejs użytkownika. Gra ma się ukazać na tych urządzeniach już 26 września, także w pudełku.

Jeżeli nie mieliście jeszcze szansy usłyszeć o tym tytule, to zachęcamy was do obejrzenia poniższego Podglądu, przygotowanego przez Dark Archona: