Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Nowy dodatek do This War of Mine już 6 sierpnia

Nowy dodatek do This War of Mine już 6 sierpnia

11 Bit Studios ogłosiło dziś, że najnowszy dodatek do This War of MineFading Embers, trafi na komputery osobiste poprzez sklepy Steam i GOG już 6 sierpnia w cenie 14,99 zł. Jest on częścią Season Passa This War of Mine: Stories, który jest dostępny na Steam i GOG w cenie 25,49 zł.

Fading Embers opowie historię Anji i jej walki o przetrwanie w czasie wojny. Tematem przewodnim scenariusza ma być nie tylko życie w ogarniętym wojną mieście, ale także szukanie odpowiedzi na pytanie: “Co jest ważniejsze do zachowania – dziedzictwo kulturowe czy sam człowiek?”. W celu stosownego zaadresowania tego problemu, gracz otrzyma do wyboru wiele opcji, które doprowadzą go do bardzo różnych zakończeń.

This War of Mine jest dostępne na komputerach osobistych (Steam, GOG) oraz urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS. Wydanie This War of Mine: The Little Ones pojawiło się na PlayStation 4 oraz Xbox One. Konsola Nintendo Switch otrzymała z kolei kompletną edycją gry.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.