Share This Post

Wieści z branży gier

One Hand Clapping pozwoli rozwiązywać zagadki głosem

One Hand Clapping pozwoli rozwiązywać zagadki głosem

Twórcy One Hand Clapping, studio Bad Dream Games, ogłosili dziś, że ich nadchodzą gra znalazła wydawcę HandyGames, co pozwoli im na bezproblemową kontynuację prac i dopieszczenie tytułu na tyle, by w końcu dostarczyć go na konsole PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, również komputery osobiste, a nawet urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS w 2021 roku.

One Hand Clapping jest dwuwymiarową platformówką, w której musimy rozwiązywać muzyczne łamigłówki swoim własnym śpiewem. Pośród barwnej scenerii i tętniącymi życiem postaciami w minimalistycznej oprawie graficznej, będziemy musieli rozruszać nasze struny głosowe w różnych tonacjach, by wpływać na wirtualne środowisko i przemierzać nieznany świat.

Pełne wydanie gry ma zapewnić m.in. cztery godziny rozgrywki, pełne kreatywności i kakofonii, a także tryb edukacyjny, w którym będziemy mogli ćwiczyć swój głos. Pierwotna wersja demo dostępna jest do pobrania za darmo na komputery z systemami Windows oraz Mac OS X ze strony na itch.io.