Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

PARANOID od polskiego Madmind na nowym zwiastunie

PARANOID od polskiego Madmind na nowym zwiastunie

Polskie Madmind Studio, twórcy Agony, opublikowało nowy zwiastun ich ostatniego tworu PARANOID, horroru odgrywanego z perspektywy pierwszej osoby i osadzonego w końcówce 80-tych. Gra fabularnie ma się skupiać na problemach psychologicznych, a mechanicznie na dynamicznej i brutalnej akcji.

Historia opowiadać będzie o Patricku Calmanie, 31-letnim mężczyźnie, który stracił całą swoją rodzinę w tajemniczych okolicznościach: rodzice zginęli w brutalnym wypadku, a siostra zaginęła. Trauma związana z utratą bliskich doszczętnie zniszczyła jego psychikę i zamknęła we własnym mieszkaniu. Jednak pewnego dnia odbiera telefon od siostry, która zapowiada swój powrót. Wykorzystując tę okazję, Patrick zmusza siebie do wyjścia z bezpiecznej, acz niezdrowej izolacji i zmierzenia się z okropnymi doświadczeniami na skraju szaleństwa. Twórcy zaznaczają, iż zdają sobie sprawę z powagi tematyki chorób psychicznych i zamierzają zaadresować problem z odpowiednim poszanowaniem.

PARANOID ma się ukazać na PC poprzez platformę Steam. Na ten moment nie ogłoszono daty premiery.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.