Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

PopCap ogłasza prace nad Plants vs. Zombies 3

PopCap ogłasza prace nad Plants vs. Zombies 3

PopCap Games, twórcy marki Plants vs. Zombies, ogłosiło dziś, iż trwają prace nad Plants vs. Zombies 3. Nowa odsłona ma być grą mobilną, która będzie mniej więcej odzwierciedlać poprzednie tytuły głównej serii.

Na temat samej produkcji nie ujawniono zbyt wiele. Na amerykańskim Google Play wystartowała darmowa wersja testowa wczesnej alfy, którą pobierać może jedynie ograniczona liczba osób w jednym dniu. Jednak, jak możecie sprawdzić to sami, w Polsce (i najprawdopodobniej w całej Europie) serwer nie odnajduje strony.

Opublikowane przez PopCap Games ogłoszenie informuje, że Plants vs. Zombies 3 ma się pojawić na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS na całym świecie w nieogłoszonym terminie. Następujące zdanie sugeruje, że gracze reszty globu najprawdopodobniej nie wypróbują wersji testowej: “Cała zawartość [wczesnej alfy] może ulec zmianie i nie znaleźć się w grze, kiedy zostanie ona udostępniona międzynarodowo”.

Grafika: Android Police

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.