Share This Post

Wieści z branży gier

Rozgrywka Paper Beast na nowym zwiastunie

Rozgrywka Paper Beast na nowym zwiastunie

Pixel Reef – nowe studio założone przez Erica Chahiego, twórcę Another World – opublikowało dziś krótki zwiastun Paper Beast, który choć wciąż nie tłumaczy dosłownie mechanik, to przynajmniej prezentuje skrawki rozgrywki.

Paper Beast ma być immersyjną i wirtualną podróżą, przez którą przeprowadzą nas dziwaczne zwierzęta w kolorowym świecie zrośniętym z internetu. Podobnie do Another World, historia zostanie opowiedziana bez żadnej narracji tekstowej czy dźwiękowej. Przeżywać ją będziemy poprzez łączenie się z otaczającym nas środowiskiem i jego fizyką. Wszystkie skomplikowane symulacje będą odreagowywać oraz przystosowywać się do naszej nieprzerwanej interakcji.

Gra ma się pojawić na PlayStation VR w późnym okresie 2019 roku. Wersja niewymagająca gogli ukaże się również na PlayStation 4 dopiero w 2020 roku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>